Tagi

Sprzedaż nieruchomości

 skutecznosc_sprzedazy_85.jpg

Zleć nam sprzedaż swojej nieruchomości

i zobacz jak sprzedajemy

 

 1. Przyjecie oferty.jpg  2. Efektywny marketing.jpg

3. skuteczna sprzedaz.jpg 4. Obsluga po sprzedazy.jpg

 

1. Przyjęcie oferty

Właściwe opracowanie oferty stanowi o sukcesie sprzedaży, dlatego już na samym początku poświęcamy dużo czasu aby Państwa nieruchomość była jak najlepiej zaprezentowana potencjalnemu klientowi. Na to składa się między innymi profesjonalna sesja fotograficzna, wycena nieruchomości oraz stworzenie planu mieszkania/apartamentu.

Sesja fotograficzna: wykonujemy profesjonalne zdjęcia które zachęcają potencjalnych nabywców do wykonania pierwszego kroku, czyli oględzin nieruchomości. To właśnie tu zaczyna się sprzedaż i wstępne zainteresowanie ofertą. Dlatego warto poświęcić więcej czasu i pracy na to aby odpowiednio przygotwać nieruchomość i zrobić atrakcyjne zdjęcia.

Wycena nieruchomości: ustalenie właściwej ceny ofertowej nieruchomości jest bardzo ważne. Nasi doradcy na podstawie wieloletniego doświadczenia, znakomitej znajomości rynku bezpłatnie i niezobowiązująco pomogą Państwu określić wartość nieruchomości.

Plan nieruchomości: do każdej nieruchomości mieszkania wykonujemy profesjonalny plan. Ułatwia to klientom wybrażenie sobie jej układu oraz skutecznie przyciąga uwagę.

 

2. Efektywny marketing

Zapewniamy szerokie i skuteczne działania marketingowe. W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość. Nasze nieruchomości ogłaszamy na ponad 50 portalach internetowych i dodatkowo je promujemy, współpracujemy z innymi biurami, jesteśmy na pierwszym miejscu w wyszukiwarce GOOGLE, dzięki czemu klienci w pierwszej kolejności trafiają do naszego biura. Działamy z pełnym zaangażowaniem.

 

 3. Skuteczna sprzedaż

Skuteczna sprzedaż to również działania formalno-prawne. Sprawdzamy i regulujemy stan prawny nieruchomości, przygotowujemy umowy przedwstępne, organizujemy akt notarialny. Jesteśmy z Państwem na każdym etapie sprzedaży. Jesteśmy biurem licencjonowanym (nr licencji zawodowej 5115), posiadamy ubezpieczenie OC, a dzięki stałemu podnoszewniu swoich kwalifikacji zawodowych jesteśmy świetnie zorientowani w przepisach prawnych. Skorzystaj z usług Biuro Nieruchomości Kołobrzeg Freedom

 

 4. Obsługa po sprzedaży

Dla nas obsługa klienta nie kończy się na akcie notarialnym. Jesteśmy z Państwem nawet po dokonaniu transakcji. Sporządzamy protokoły zdawczo-odbiorcze nieruchomości, zajmujemy się przepisaniem umów o dostawę mediów na nowego nabywcę, załatwiamy formalności we Spółdzielni lub Wspólnocie Mieszkaniowej, pomagamy wypełnić dokumenty w Urzędzie Gminy itp.

 

Nie czekaj! Zadzwoń i umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie!

mieczyslawjakubowski.jpg

 Mieczysław Jakubowski

 tel. 609 211 211

 leszekdabrowski.jpg

 Leszek Dąbrowski

 tel. 697 48 00 55

 henryka_szulakiewicz__agent_nieruchomosci.jpg  Henryka Szulakiewicz  tel. 512 057 027
 sandra_turska_kolobrzeg_villa.jpg  Sandra Turska tel. 573 169 179 
 anna_jakubowska.jpg

 Anna Jakubowska

 tel. 605 44 33 04

Zgłoś ofertę

Dane nieruchomości

Typ

Typ transakcji

Miasto

Ulica

Numer budynku:

Numer lokalu:

Opis oferty:

Dane kontaktowe

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail**:

Telefon**:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych. Rozwiń

Oświadczam, że zapoznałem się oraz akceptuję Politykę prywatności. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych... Rozwiń

* Pola wymagane

** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

+48 94 351 17 41