Tagi

Wyszukiwarka

Typ transakcji

Rodzaj nieruchomości

Rynek

dowolny pierwotny wtórny

Miejscowość

Dzielnica

Numer oferty

Typ domu

Typ lokalu

Liczba pokoi

Liczba pomieszczeń

od do

Piętro

od do

Cena zł

od do

Cena za m² zł

od do

Powierzchnia m2

od do

Pow. działki m2

od do

Bez prowizji

Szukaj

Działki budowlane na sprzedaż nad morzem

Ofert w notesie: 0   Znalezionych ofert: 104

Działki na sprzedaż nad morzem

Pierwszym krokiem do wybudowania wymarzonego domu, jest podjęcie decyzji o kupnie działki. Wybór odpowiedniego terenu nie należy do łatwych, ponieważ pod uwagę musimy brać wiele kryteriów. Po nocach śni Ci się dom z ogródkiem, który umiejscowiony będzie blisko naszego magicznego, polskiego morza? Nasze biuro nieruchomości pomoże Ci postawić pierwszy krok ku spełnieniu tych marzeń. W naszej ofercie znaleźć można działki, które przeznaczone są pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące, w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej, działki mieszkaniowo-usługowe, a także działki rolne.

Działki budowlane w Kołobrzegu

Gdy już postanowimy, że chcemy kupić działkę, warto poznać kilka cech, które będą mieć dla nas znaczenie, czy to w czasie teraźniejszym, czy przyszłym. Pierwszą z nich jest wielkość działki, czyli powierzchnia oraz usytuowanie działki względem stron świata. Tutaj decyzja zależy od nas samych, ponieważ sami musimy zdecydować, jaka powierzchnia i jaki układ będzie dla nas optymalny. Do tego przyda się projekt domu , który będzie odzwierciedlał nasze potrzeby i będzie dostosowany do wymiarów działki. Należy pamiętać by uwzględnić miejsce na inne potrzebne nam elementy, takie jak na przykład ogródek, garaż czy wiata. W wypadku działek rolnych, wielkość działki jest także ważnym aspektem, który uzależniony jest od oczekiwanej ilości plonów. Kolejnym elementem, na który warto zwrócić uwagę jest kształt działki, który pozwoli na wygodne usytuowanie budynku, czy na inne wykorzystanie obszaru. Znaczenie ma także okolica, najbliższe sąsiedztwo terenu. Niektórzy z nas, szukają miejsca, które będzie oddalone od miasta, a w związku z tym ciche, spokojne i pełne przyrody, z którą obcować można na co dzień. Inni jako swój główny cel stawiają znalezienie działki, która będzie położona w mieście lub chociaż w niewielkiej odległości od niego. Warto więc trzymać się swoich wymogów, czy marzeń - w końcu kupno działki to inwestycja na dłużej, jeśli nie na całe życie. Nieco mniej przyjemnym działaniem, które koniecznie musimy podjąć w związku z chęcią zakupu danego miejsca, to cała dokumentacja – warto zajrzeć do księgi wieczystej i do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz zapoznać się ze stanem uzbrojenia działki w poszczególne media. Gdy przebrniemy przez formalności i wszystkie kwestie administracyjne, będziemy mogli w końcu wcielić plany i marzenia w życie.

W ofercie naszego biura nieruchomości każdy klient znajdzie coś dla siebie. Skąd ta pewność? Bowiem w naszych propozycjach widnieje prawie 500 pozycji, a każda z nich różni się od siebie czy to wielkością, czy lokalizacją, czy układem względem stron świata. Ponadto nawiązując z nami współpracę, zyskasz opinię profesjonalistów, którzy odpowiedzą na każde nurtujące pytanie, a także poznając Twoje oczekiwania, znajdą odpowiednią ofertę.

Subskrybuj oferty

Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych... Rozwiń

+48 94 351 17 41