Tagi

O nas

Biuro Nieruchomości Villa Kołobrzeg teraz to

Biuro Nieruchomości Freedom Kołobrzeg

 

    Szanowni Państwo, drodzy Klienci. Po kilkunastu latach pracy i budowania własnej marki podjęliśmy decyzję o przyłączeniu się do ogólnopolskiej sieci biur nieruchomości. Decyzję tą podjęliśmy z myślą o naszych Klientach. Teraz jeszcze szybciej i skuteczniej będziemy realizować Państwa oczekiwania.

Biuro Nieruchomości Freedom Kołobrzeg to nowoczesne i prężnie działające ogólnopolskie biuro nieruchomości które wyznacza standardy pracy, jakości obsługi i szybkości sprzedaży. W całym kraju posiadamy już 40 oddziałów gdzie pracuje ponad 300 specjalistów w obrocie nieruchomościami.

Jeśli chcesz #szybko i #korzystnie sprzedać nieruchomość. Skontaktuj sie z nami. Działamy z pałnym zaangażowaniem. 

Do #szybkiego usłuszenia.

 

Agencja Biuro Obrotu Nieruchomościami Villa Kołobrzeg (obecnie Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg) posiada na sprzedaż i na wynajem atrakcyjne mieszkania, działki, lokale, działki budowlane oraz domy. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Specjalnie dla Państwa wygody stworzyliśmy nowy serwis internetowy naszego Biura Nieruchomości Villa Kołobrzeg, który prezentuje oferty nieruchomości nie tylko naszego biura ale również innych biur nieruchomości, które są członkami Kołobrzeskiej Sieci Nieruchomości. Są to najprężniej działające biura na naszym rynku cieszące się dużym zaufaniem klientów oraz posiadające bogate doświadczenie, wiedzę i zaplecze marketingowe pozwalające na szybką i bezpieczną obsługę transakcji.
W dzisiejszych czasach podstawą sprzedaży jest skuteczna i szeroka reklama zwłaszcza Internetowa. Nasza firma stawia szczególny nacisk na tą formę reklamy. W Internecie możecie nas wyszukać państwo po takich hasłach jak: Biuro Nieruchomości Kołobrzeg, Mieszkania Kołobrzeg, Działki Kołobrzeg, Domy Kołobrzeg, Nieruchomości Kołobrzeg, Apartamenty nad morzem, Apartamenty Kołobrzeg, Działki pod Kołobrzegiem, Mieszkania Kołobrzeg wynajem, Mieszkania Kołobrzeg sprzedaż.

W skład Kołobrzeskiej Sieci Nieruchomości wchodzą: Euro-Dom Nieruchomości, Agencja Nieruchomości Home, Biuro Nieruchomości Adria, Kontakt Nieruchomości, Biuro Obrotu Nieruchomościami Akropolis oraz nasze Biuro Nieruchomości VILLA.

+48 94 351 17 41