Tagi

Wyszukiwarka

Typ transakcji

Rodzaj nieruchomości

Rynek

dowolny pierwotny wtórny

Miejscowość

Dzielnica

Numer oferty

Typ domu

Typ lokalu

Liczba pokoi

Liczba pomieszczeń

od do

Piętro

od do

Cena zł

od do

Cena za m² zł

od do

Powierzchnia m2

od do

Pow. działki m2

od do

Bez prowizji

Szukaj

Mieszkania i apartamenty na sprzedaż nad morzem

Ofert w notesie: 0   Znalezionych ofert: 156

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg

Szukając idealnego mieszkania, warto spojrzeć w przyszłość i odpowiedzieć sobie na pytanie, jaka nieruchomość będzie nas satysfakcjonować, ile ma mieć pokoi, w jakiej lokalizacji będzie się znajdować. Być może teraz wystarczyłby jeden pokój, ale czy nasza rodzina nie powiększy się za kilka lat? Kupno mieszkania to bardzo ważna decyzja w życiu każdego człowieka, dlatego nasze biuro nieruchomości chce wyjść Wam naprzeciw i zaproponować setki możliwości. W naszej ofercie znaleźć można mieszkania jednopokojowe, a nawet sześciopokojowe, które umieszczone są aż na kilku piętrach. Bogactwo naszej kolekcji ogłoszeń sprawi, że poszukiwania wymarzonego mieszkania, zakończą się sukcesem.

Mieszkania na sprzedaż nad morzem

Nowoczesny budynek mieszkalny w niewielkiej odległości od plaży? A może mieszkanie w ścisłym centrum tętniącego życiem Kołobrzegu? Z nami znajdziesz odpowiednie lokum. Zanim kupisz mieszkanie, powinieneś zwrócić uwagę na kilka znaczących kryteriów, by móc cieszyć się nowym mieszkaniem, a nie martwić. Po pierwsze - lokalizacja. Sprawdź okolicę i zwróć uwagę na rzeczy, które Cię interesują i mogą pomóc w codziennym życiu. Poszukaj pobliskiego supermarketu. W dojazdach do pracy towarzyszy Ci komunikacja miejska? Zobacz gdzie jest najbliższy przystanek oraz jakie połączenia komunikacyjne, zapewnią Ci najszybszy transport do pracy. Po drugie, odpowiedz sobie na pytanie, jakiego typu mieszkanie najbardziej Cię interesuje? Kamienica, nowy apartamentowiec, czy zwykły blok? Koniecznie dowiedz się kiedy budynek powstał, kiedy ostatnio przechodził remont, a także kiedy był ocieplany. Klatka schodowa jest również znaczącym aspektem. Powinna być zadbana i czysta, to dużo podpowie Ci na temat przyszłych sąsiadów. Zapytaj o to, czy do mieszkania należy garaż i piwnica lub miejsce parkingowe. Pytaj o szczegóły, w końcu to ma być Twoje mieszkanie. W końcu przychodzi czas na dokładne oględziny mieszkania. Najlepiej oglądać je w dzień, w nocy, przy sztucznym świetle może wyglądać nieco inaczej, a ewentualne wady mogą być trudniejsze do zauważenia. Zastanów się nad funkcjonalnością i ustawnością poszczególnych pokoi, a także nad standardem – być może lokal nadaje się do gruntownego remontu, a może wystarczą drobne poprawki. Na co szczególnie skoncentrować swoją uwagę? Na okna i podłogi, wymiana tych dwóch elementów bywa kosztowna. Zapytaj o opłaty eksploatacyjne, media, o orientacyjne koszty i zasady funkcjonowania wspólnoty mieszkaniowej.

Warto pytać o wszystko, a odpowiedź uzyskamy od właściciela lub agenta nieruchomości. Pracownik agencji chętnie pomoże w rozwikłaniu wątpliwości, które nurtują każdego przed podjęciem tak ważnej decyzji. Podczas kupna mieszkania nie ma miejsca na niepewność, musimy być zdecydowani w stu procentach, że to mieszkanie powinno być właśnie nasze.

Subskrybuj oferty

Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych... Rozwiń

+48 94 351 17 41